Returns & Refunds

 

    

 TESLİMAT

Siparişiniz,tamamlandıktan sonra size bir sipariş onayı maili gönderiyor olacağız.  Siparişiniz, maximum 3-7 iş günü içerisinde kargoya verilir ve size bir kargo takip maili gönderilmektedir. Özel tasarım siparişleriniz için üretim süremiz değişkenlik gösterdiğinden özel siparişleriniz için termin bilgisini bizimle iletişime geçmeniz sonrası size bildiriyor olacağız.

Yapmış olduğumuz kargo anlaşmalarına göre; Türkiye içi ve Yurtdışı gönderi  süremiz maximum 1 ile 3 iş günü arasında gerçekleşmektedir.

İADE

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

İade hakkının kullanılması için bu süre içinde [email protected] adresimize mail gönderilerek bildirimde bulunmanız gerekmektedir. Bu hakkın kullanılması halinde, iade edilmesi gereken ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ve ücretsiz promosyonları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak Elipeacock’a  gönderilmesi gerekir.  Ayrıca, ürünün gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile (vergi mevzuatı uyarınca) fatura aslının Elipeacock’a ulaşması gerekmektedir. İade edilen ürünün kargo bedeli, sizin tarafınızdan karşılanmaktadır.

İade kargonuz bize ulaştığında Elipeacock olarak ,size bir  bilgi e maili gönderiyor olacağız..

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler; iki iş günü içerisinde bankanıza iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bu süreç tamamen çalıştığınız bankanın iç süreçlerine bağlıdır.

Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde gerçekleşemez. İade faturası, kargo bedeli dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) düzenlenmelidir. 

Elipeacock olarak şirket politikamız gereği, kişiye özel tasarlanan /hazırlanan ürünlerimiz için iade/değişim yapılmamaktadır.

Faturasız gönderilmiş olan veya ambalajı eksik ürünler ile kullanılmış olduğu tespit edilen ürünler iade edilememektedir.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için [email protected] adresimize mail atabilirsiniz.