Frequently Asked Questions

Kişiye özel sipariş yapıyor musunuz?

- Seve seve; en özel günlerinizde sizlere eşlik edebilmek için birbirinden farklı size özel tasarımlar yapabiliyoruz. Bunun için sizi biraz yakından tanımak istiyoruz… Bunun için randevu alıp bize gelmeniz yeterli.

İstanbul’ da ikamet etmeyenler/ Showroom’ a gelemeyenler için özel sipariş kabul ediyor musunuz?

- İstanbul dışında ikamet eden müşterilerimiz, bizlere e-mail veya telefon yoluyla ulaşarak özel sipariş verebilirler. Söz konusu siparişler, karşılıklı yazışmalar ve fotoğraf paylaşımı ile hazırlanmakta ve kargo öncesi tamamlanmış ürün görseli mutlaka müşterilerimizle paylaşılmaktadır. İçinize sinen bir ürüne sahip olmanız bizler için oldukça önemli bu nedenle tamamlanmış ürünlerimizi, müşterilerimizin onayı sonrası kargolamaktayız.

Online site üzerinde gördüğümüz modellerde, kişiye özel, farklı renkte siparişi verebiliyor muyuz?

- Evet. Neredeyse tüm ürünlerimizde özel renk çalışması yapabiliyoruz. Kumaş kartelamız üzerinden seçeceğiniz bir renk ile özel üretim yapmamız mümkündür. Zaman zaman kendi kumaşınızla da özel modeller çalışabiliyoruz. Ancak değişimi yapılacak renk veya malzeme seçiminde, sonucun kusursuz olması için karşılıklı hemfikir kalmamız gerekiyor.

Online site üzerinde gördüğümüz modellerde kişiye özel, model değişikliği talep edebiliyor muyuz?

- Evet. Sizlerden gelen taleplere göre tasarımlarımızda özel değişiklikler yapabiliyoruz. Bunlardan başlıcaları; işleme şeklinde değişim, taş veya boncuk değişimi (örneğin inci yerine kristal taş kullanımı, tüy kullanımı iptali veya lastik değişimi gibi… ) müşteri özel isteklerine göre ürünlerde farklılaştırma, model küçültme, sadeleştirme gibi işlemler yapabiliyoruz.

Özel tasarlanmakta olan ürünler için iade veya değişim yapılabiliyor muyuz?

- Şirket politikamız gereği, özel tasarlanan /hazırlanan ürünlerimiz için iade/değişim maalesef yapılmamaktadır.

Neden üye olmalıyım? Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Elipeacock.com’ a üye olmadan da ziyaretçi kimliği ile alışveriş yapabilirsiniz. Ancak siparişlerinizin takibini sistem üzerinden yapabilmeniz ve siparişiniz ile ilgili sizinle gerekli durumlarda iletişime geçilebilmesi, sipariş statü güncellemelerinin tarafınıza iletilebilmesi için üyelik oluşturarak alışveriş yapmanızı öneriyoruz.

Üyelik bilgilerimi güncellemeli miyim?

Siparişiniz ile ilgili tüm güncel bilgiler üyelik oluştururken beyan etmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden paylaşılacağı için bu bilgilerinizde değişiklik olması durumunda hesabınızdan güncellenmesini öneriyoruz.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Sistemimize üyelik oluşturduğunuz e-posta adresinizi girerek “şifremi unuttum” butonuna tıklamanız durumunda yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Elipeacock.com’ dan nasıl alışveriş yapabilirim?

Elipeacock.com’ da üyeliğinizi oluşturduktan veya üye girişinizi yaptıktan sonra hemen alışverişe başlayabilir, sepetinize ekleyebilir, teslimat ve ödeme bilgilerini doldurarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz ilgilendiğiniz ve beğendiğiniz ürünlerin kişiselleştirmek veya özel sipariş vermek için [email protected] adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden alışveriş yapabilir miyim?

Evet, Türkiye’nin her yerinden ve yurtdışından da Elipeacock.com’ u ziyaret edip gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Elipeacock.com’ da gördüğünüz fiyatlar KDV dahil fiyatlardır.

Elipeacock.com üzerinden hediye gönderimi yapabilir miyim?

Evet. Ödeme sayfasında teslimat ve fatura adresi ayrımı bulunmaktadır. Teslimat adresi olarak hediye göndermek istediğiniz adresi ekleyebilirsiniz. Böylece hediye göndermek istediğiniz ürün teslimatta belirttiğiniz adrese gönderilecektir.

Ödemeyi nasıl yapacağım? Ödeme seçeneklerim nelerdir?

Elipeacock.com’ dan yapacağınız alışverişlerinizde dilediğiniz bir bankanın kredi kartını veya banka kartını kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Elipeacock.com’’dan alışveriş yapmak güvenli mi?

Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, Elipeacock tarafından saklanmamaktadır.

Kişisel bilgilerim Elipeacock.com’da güvende mi?

Üyelik kaydı ve alışveriş sırasında verdiğiniz kimlik bilgileriniz üyelik sözleşmesi uyarınca saklanmaktadır. Daha fazla bilgi için gizlilik politikalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Mesafeli Satış Sözleşmesi’ne ulaşmak için tıklayınız. Gizlilik Kuralları, Site Kullanım Şartları ile Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme için tıklayınız.